• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BABA OĞUL İKİNCİ KEZ YAKALANDI

Gölyaka'da geçtiğimiz ay kaçak at keserken suç üstü yakalanan baba ve oğlu yine aynı suçtan yakalandı. Baba ve oğlu göz altına alınırken 300 kilogram at etine el konuldu.

2.12.2021 - 13:32
Haber Merkezi

Kemeryanı köyünde 2 kişinin at kestiği bilgisine ulaşan Gölyaka İlçe Jandarma Komutanlığı ve Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jasat Timi ve  Çevre Koruma Timi ekipleri, şahısların  adresinde ve eklentilerinde arama yaptı.

Yapılan arama sonucunda evin alt katında ki soğuk hava deposunda yaklaşık 300 kg  at  eti bulundu. Ayrıca evin avlusunda yaklaşık 2 metrekare çukur kazıldığı, bu çukurun içerisinde yine kesilen ata ait olduğu değerlendirilen iç organları ve kemikler tespit edildi.

Depoda tespit edilen etlerden Gölyaka Tarım Müdürlüğü ekiplerince numune alındıktan sonra kalan etler mühürlenerek “yediemin” olarak şüpheli A.D.’ye teslim edildi. 

Çukur içerisinde bulunan iç organlar ve kemikler için Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekiplerince idari yaptırım uygulanmak üzere tutanak tanzim edilirken,  şüpheliler A.D. ve A.D. isimli şahıslar, Cumhuriyet Savcısının talimatıyla gözaltına alındı..


Editör: H. İşcan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.oxijen.tv) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.