Özlü, Körpeşler sakinleri ile buluştu!

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, AK Parti dışında Türkiye üzerine hayalleri olan ve proje üreten bir başka partinin olmadığını belirterek, vatandaşlara “31 Martta diğer seçimlerde olduğu gibi sandığa gitmenizi ve sandıkta tekrar ampule mührü basmanızı istiyorum” şeklinde seslendi.

Özlü, Körpeşler sakinleri ile buluştu!
Özlü, Körpeşler sakinleri ile buluştu!
Haber albümü için resme tıklayın

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart yerel seçimlerine yaklaşık bir ay kala vatandaşlarla bir araya gelmeye, hasbıhalde bulunarak yapılan ve yapılacak çalışmaları paylaşmaya devam ediyor.

Özlü, 5 yıllık görev süresi içerisinde sık sık gerçekleştirdiği mahalle toplantılarını, yerel seçim çalışmaları çerçevesinde Körpeşler Mahallesi’nde düzenlenen çadır ve Ağa Mahallesindeki kahve toplantıları ile devam ettirdi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Buğra Alp Kocaman ve meclis üyesi adaylarının da katılım sağladığı toplantıda Özlü, ilk olarak katılım sağlayan vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

“DÜZCE’DE BU TOPLANTILARI YAPABİLEN BİR BAŞKA SİYASİ PARTİ YOK”

AK Parti’nin gerçek bir sevda olduğunu belirterek, konuşmasını sürdüren Başkan Özlü, “Her akşam bir mahallede toplantılar gerçekleştiriyoruz, çadırlar kuruyoruz. Toplantıya çağırıyoruz, sizler de icabet ediyorsunuz. Bizim dışımızda hiç kimsenin bir mahalle toplantısında çadır kurarak yüzlerce insanı davet etmesi görülmüş şey değil. Biz bu çadır toplantılarımızı yıllardır yapıyoruz. Artık bir AK Parti geleneği oldu. Düzce’de bu toplantıları yapabilen bir başka siyasi parti yok. O yüzden hepinize müteşekkirim. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. 5 yıl önce Belediye Başkanı seçildiğinde verdiği tüm sözleri yerine getirdiğini anlatan Özlü, “Bir kısmı tamamlandı, bir kısmı devam ediyor. Bitmesi için biraz zamana ihtiyaç var. Bugün burada gerçekten alnım ak, yüzüm açık şekilde bulunuyorum. Sizlerle beraber 31 Mart seçimleri için istişare emek için buradayım. Varsa sizlerin talepleri ve isteklerini de alacağım” şeklinde konuştu.

“GERÇEK ANLAMDA BELEDİYECİLİK YAPAN PARTİ AK PARTİDİR”

“Sadece Düzce’de değil Türkiye’de milletin inançlarını, taleplerini, isteklerini yerine getiren ve milletin hizmetine sunan parti AK Partidir” diyerek sözlerini sürdüren Özlü, “Gerçek anlamda belediyecilik yapan parti AK Parti’dir. Son 20 yılda yapılan çalışmaları, işleri bazıları görmezden geliyor, küçümsüyor. Çünkü yapılan işler, hizmetler bütün Türkiye’de gerçekten çok büyük işler. Türkiye’de 30 bin km yol yapan AK Parti’dir. 3 büyük köprü yapan parti AK Parti’dir. Çanakkale, Yavuz Sultan Selim ve Orhangazi köprüsünü yapan AK Parti’dir ve lideri Recep Tayyip Erdoğan’dır” şeklinde konuştu.

ALTILI MASAYA GÖNDERME

Türkiye’nin 2023 yılında 6’lı masa tabir edilen bir düzenle tanıştırıldığını belirterek konuşmasına devam eden Özlü, şunları dile getirdi; “Bundan 8 ay önce Türkiye’de bir 6’lı masa vardı. Bunların tek derdi vardı Erdoğan’ı indirmek, AK Parti’yi devirmek. Bugün bu masa nerede? Birbirleri ile kavga ediyorlar. Aziz milletimiz 14 ve 28 Mayıs’ta bunlara dersini verdi. Sandıkta haddini bildirdi. 31 Mart’ta yine bir seçim var. Sizlerden ricam, bu altılı masanın artıklarına haddini bildirmenizdir.

Bunlardan birisinin genel başkanları değişti. Birbirleriyle kavga ediyor. Bir diğerinde daha iktidara gelmeden hırsızlık yolsuzluk konularından dolayı istifalar oldu. Disipline sevke ettiler. Bu iddiaları yapanları ihraç ettiler. Daha iktidara gelmeden bu kadar yolsuzluk hırsızlık söylentisi olan parti iktidara gelse neler olur düşünün. Allah bizleri bunlardan korusun. Türkiye’yi bunlardan korusun.”

OY KULLANIRKEN 3 KRİTERE DİKKAT ÇEKTİ

Düzce’nin kangren olmuş, çözülememiş bugüne kadar kalmış sorunlarının hepsine el attıklarını ve hepsini çözmeye çalıştıklarını ifade eden Özlü, “Bu şehirde Türkiye’nin en modern çöp tesisini biz kurduk. İçme suyu alt yapısının tamamını biz değiştiriyoruz. 1250 km şehir şebekesi döşüyoruz. Düzce’de son 5 yılda ne olduğunu görmek istiyorsanız merkezdeki parklara bakın. Bir eskisine bir de yeni haline bakın. Türkiye’de ne varsa, ne yapılıyorsa en iyisi Düzce’de olacak. Bunda kararlıyız. 31 Mart seçimlerinde başkan adayları ve meclis üyesi adayları için oy kullanacağız. Benim sizlerden istediğim oy kullanırken 3 şeye dikkat edin. Bunlardan birisi hem belediye başkanı hem de meclis üyelerinde adayın siciline bakın. Temiz mi, kirli mi? İkinci bakılacak husus, bunların hangisi Düzce’ye daha fazla fayda sağlar. Yani hangisi Ankara’dan daha fazla kaynak ve para getirebilir? Üçüncü husus, bu adaylardan hangisi devletin parasını pulunu çar çur etmez. Yani çalmaz çırpmaz, yerli yerinde harcar? İşin özü bu” diye konuştu.

“MÜHRÜ AMPULE BASIN”

Türkiye’de son 20 yılda çok önemli işler yapan partinin AK Parti olduğunu yineleyen Başkan Özlü, konuşmasını şu sözlerle sürdürdü; “Muhalefete bakıyorsunuz; bunların tek ortak noktası AK Parti düşmanlığı. AK Parti gitsin de ne olursa olsun bunların umurunda değil. AK Parti’nin dışında Türkiye üzerine hayalleri olan, bu ülkenin kalkınmasını ve gelişmesini isteyen, bunun için projeler üreterek sizlerle paylaşan tek bir parti yoktur.

Ben Düzce için önümüzdeki dönemde 100 proje hazırladım ve kitap haline getirdim. Bu kitap 6 aylık bir çalışmanın sonucu hazırlandı. Bizim dışımızdaki hiçbir parti ve aday böyle bir kitap hazırlayamaz. Daha doğrusu Düzce için 100 proje hazırlayamaz. Konuşuyorlar. Onların bütün hayatı, yalan, iftira ve AK Parti düşmanlığı. O yüzden sizlerden istirhamım, bu yancılara 31 Mart’ta hadlerini bildirelim. 31 Mart’ta sandığa gitmenizi ve ampule mührü basmanızı istiyorum.

Mobilya kent kuracağız ve bu şehirde en az 3 bin kişiye iş imkanı sağlayacağız diyoruz. Onların öyle bir derdi yok. Bırakın mobilya kent kurmayı, bir çadır bile kuramıyorlar, kuramazlar. AK Parti milletin partisidir. Biz milletin partisiyiz. Onlar proje partisi.”

02 Mar 2024 - 08:24 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Oxijen TV Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen TV hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Oxijen TV editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Oxijen TV değil haberi geçen ajanstır.