• 13.09.2021 13:34

Türkiye büyük millet meclisinde ilk kez 22. dönemde Düzce millet vekili olan sayın Fahri Çakır daha sonra 27.dönemde tekrar Düzce Millet vekili olmayı başardı. Fahri Çakır 1958 doğumlu olup Düzce ilinden 1.sıradan milletvekili olarak meclise girdi. İstanbul Atatürk Eğitim Üniversitesi Matematik bölümünden mezun oldu. 2013-2018 yılları arasında Düzce Ticaret ve Sanayi odası başkanlığı yaptı. Milletvekili Çakır evli ve 5 çocuk babasıdır.

Sporun ve Düzce ilinin dertlerinin içinde hiç olmayan sayın Fahri Çakır’ın nerenin milletvekili olduğunu hatırlatmak isterim. Sayın Çakır’ı 2 dönem Düzce milletvekili olmasına karşı hiçbir amatör maç ve Düzcespor tribünlerinde görmedim.  Niye gelmiyor neden gelmiyor anlamışta değilim.

 Bir diğer vekillerimiz Ayşe Keşir ve Ümit Yılmaz’ın Düzcespor maçlarına geldiğini hatta Düzcespor bağış kampanyalarına katıldığına şahit oldum ama bir diğer vekilimiz  Fahri Çakır Ankara’dan Düzce iline gelmek bile istemiyor.

Millet vekilinin işi Ankara’da misafir ağırlayıp resim çektirmek değil. Bu şehir sizi Düzce milletvekili yapmasına karşı siz şehrin bütünleştiği, sarıp sarmaladığı, Düzcespor’un yanında neden hiç yoksunuz? Şu ana kadar Düzce için ne yaptınız? amatör takımlar tek tek kapanırken bunlar için ne gibi girişimlerde bulundunuz? Bu şehirde 73 amatör takım, Düzce ilinde 15 bine yakın sporcu ordusu var. Bunların bir çoğunun sizlere oy verdiğini unuttunuz sayın Fahri Çakır!!

Sizin ağzınızdan bir kere Düzcespor cümlesini çıktığını duymadık, Düzcespor’un Düzce’nin takımı olduğunun farkında bile değilsiniz. Çünkü siz Düzce vekili değilsiniz galiba….