• 10.10.2021 15:11
  • (1)

Haftalar öncesinde basının ve BITEXEN Düzcespor taraftarlarının kentin ileri gelenlerini maça davet etmesine rağmen bu davete kimlerin katıldığını kimlerin katılmadığını bu hafta oynanan BITEXEN Düzcespor Kuşadasıspor maçında gördük.

Aslında bir kentin geleceğidir spor. Kentin kalkınmışlık göstergesi, esnafıyla, vatandaşıyla, işadamıyla bir kentin kenetlenmesidir spor. Hele yine o takım kentin adını taşıyorsa bir başkadır  sevdası. Kente gönül verenlerin elini taşın altına koyduğu, takımına sahip çıkma olgusudur spor. İşte böyle bir kentin böyle bir takımı olması için birileri yıllardır elini taşın altına sokuyor ama; bir kesim var ki, elini cebine sokmuş ve hep bu cebi dolduran kesim olmuş ve var olan bir takım neredeyse yok etmişti. Başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu gelmesiyle  Şehir tekrar komadan çıkmış nefes alırken daha sonra kulüp olma yolunda büyük adımlar atmayı başardı. Sizlerden tek istenen BITEXEN Düzcespor maçına gelip 90 dakika takımımızın yanında olmak bu hareketiniz şehre başka bir hava katacaktır.


KİMLER MAÇA GELDİ
BITEXEN Düzcespor maçlarında sık sık gördüğümüz Başkanımız Gökhan Kapoğlu’nun yakın dostu Olgun Aydın ve  BITEXEN Düzcespor yönetim kurulu tam kadro ile maçta bulunurken Düzce MHP İl Başkanı İlhami Çaboğlu ve Düzce merkez İlçe Başkanı Murat Baki Yılmaz, Düzce AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve CHP il Başkanı Semih Çemşit müsabakayı izleyenler arasında gözükürken kendim ve taraftarımız adına kocaman bir teşekkür ederim.