• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BOLU İL TEŞKİLATINA EĞİTİM VERDİ

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Genel Merkez Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı’nın, Teşkilat Akademisi kapsamında, Bolu İl Teşkilatı’na eğitim verdi. Keşir eğitimler sonunda yaptığı açıklamada, Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenen eğitimlerle AK Parti teşkilatlarının tazelenip, güçlendiğini söyledi.

BOLU İL TEŞKİLATINA EĞİTİM VERDİ
22.11.2021 - 10:16
Haber Merkezi

Bolu Bilim ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen, AK Parti Teşkilat Akademisi eğitimleri, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in verdiği eğitimin ardından sona erdi. 2 gün süren eğitimlerde teşkilat görevlilerine medyadan, AK Parti’nin çalışmalarına kadar birçok konuda eğitim verildi.

“ÇOĞUMUZUN DA SİYASETİ ÖĞRENDİĞİ YER”

Eğitimin ardından Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve AK Parti Bolu İl Başkanı Suat Güner’in katılımında bir basın açıklaması gerçekleştirildi.  Toplantıyı ve çalışmaları değerlendiren Başkan Keşir, “Bugün Bolu’da olmaktan son derece mutluyum. Bolu ile ciddi geçmiş bağlarımız, hukukumuz var. Bugün Teşkilat Akademisi için buradayız. AK Parti’nin diğer partilerden en önemli farkı da siyasette parti teşkilatlarında aynı zamanda bir siyaset okulu gibi çalıştırması. Hemen hemen hepimiz, kendi adıma söyleyeyim siyaseti AK Parti’de öğrendim. Siyasete 20 yıl önce AK Parti kurulduğunda başladım. Pek çoğumuzun da siyaseti öğrendiği yer. Ama aynı zamanda sürekli kendi kadrolarını bu tür eğitim etkinlikleriyle parti kurumsalını siyaset okulu gibi çalıştıran bir parti aynı zamanda. Kendini yenileyen, kendini tazeleyen, bilgilerini tazeleyen bir parti. Genel Merkez Ar-Ge Başkanlığı’mızın yaptığımızın eğitim için buradayız” dedi.

“TEŞKİLATI’MIZ EĞİTİM İÇİN 2 GÜNDÜR BURADALAR”

Teşkilatın güzel havaya rağmen, eğitime yoğun ilgi gösterdiğini belirten Keşir, “İki gündür teşkilatlarımız, bakın hava güzel bugün, pek çok insanlar başka yerdeyken, aileleriyle gezmedeyken, belki piknikteyken, Bolu Teşkilatı’mız bugün eğitim için 2 gündür buradalar. Eğitmenlerimiz var, Genel Merkez’imizde görev yapan, önceki dönem bakanlarımız var, genel başkan yardımcılarımız var, üniversiteden akademisyenlerimiz var, yazarlarımız var… Onlara belirlenen bir eğitimci kadrosuyla beraber bu eğitimler şu an Türkiye’nin dört bir yanında yapılıyor. Ben de Bolu’ya Karabük’ten geldim. Türkiye’nin dört bir yanında şu an AK Parti teşkilatları tazeleniyor, güçleniyor,  bilgilerini tazeliyor ve donanımlarını arttıyor. Biz de onun için bugün buradayız” ifadelerini kullandı.


Editör: H. İşcan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.oxijen.tv) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.