• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'Yİ TEK TAKIM TEMSİL EDİYOR

Düzce ilini tek takımın temsil ettiği Kadınlar 2. Lig ve 3. Lig değerlendirme toplantısı TFF'nin Beylerbeyi'ndeki tesislerinde yapıldı.

DÜZCE'Yİ TEK TAKIM TEMSİL EDİYOR
20.11.2021 - 09:53
Haber Merkezi

Toplantıya; TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, kulüp temsilcileri ve TFF Kadın Ligleri İdari Uzmanı Yusuf Beştaş katıldı. Oğuz Çetin'in kadın futbolu alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdiği konuşmasının ardından gündemin ana maddelerini oluşturan liglerde uygulanacak oyuncu uygunlukları ve lig takvimleri konuları ele alındı. 

Kulüp temsilcilerinin görüşlerini ve isteklerini detaylıca aktarma fırsatı bulduğu toplantının ardından bir açıklama yapan TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, "Her fırsatta federasyon olarak kadın futboluna verdiğimiz değerin altını çiziyorum. Bu yapının temel parçalarından olan liglerin doğru kurgulanması, kadın futbolunun geleceği ve Milli Takımlar için büyük önem taşıyor. Kulüp temsilcilerimizle faydalı bir toplantı yaptık. Kadınlar 2. Lig ve 3. Lig'i değerlendirdik. Kulüplerimizle birlikte en ideal yapıyı oluşturacağımıza inanıyorum." Dedi.


Editör: H. İşcan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.oxijen.tv) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.