• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

STİLİ VE TAVIRLARI ÇOK ELEŞTİRİLİYOR

Sosyal medyada sık sık stili ve tavırları hakkında eleştirilere maruz kalan Survivor 2021 yarışmacılarından Düzceli Ayşe Yüksel, kendisine gelen olumsuz yorumlara Twitter hesabından cevap verdi.

STİLİ VE TAVIRLARI ÇOK ELEŞTİRİLİYOR
22.11.2021 - 11:19
Haber Merkezi

Survivor 2021 sezonunda Gönüllüler takımında yarışan ve sezonun son kadın yarışmacısı olan Ayşe Yüksel, magazin gündeminin dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Yarışma sonrası yaptığı açıklamalar ve değişen giyim tarzı nedeniyle eleştirilerin odağında olan Yüksel, sosyal medyadan isyan etti.

''TELEVİZYONA ÇIKTIM DİYE KÖYDEKİ AYŞE'DEN ÇIKMADIM''

Özel hayatına dair yapılan yorumlar karşısında sessizliği bozan Yüksel, ''Televizyona çıktım diye köydeki Ayşe'den çıkmadım. Görmek istediğinizi değil de gördüğünüzü sevmeyi deneyin. Toplum dayatmalarını, hayatıma dayatma çabalarınızı görmezden gelemezdim. Bu hayat benim! Rica ediyorum artık hayatıma müdahale etmeyi bırakın. Ailem de ben de halimizden gayet memnunuz ve mutluyuz'' ifadelerini kullandı.


Editör: Ö. Ağbuğa

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.oxijen.tv) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.