• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YAZICI VE ŞUBE MÜDÜRLERİNİ ÖĞRETMENLERİ İLE BULUŞTURDULAR

Düzce’de gençlik merkezi öğrencileri, öğretmenler günü dolayısıyla unutulmaz bir sürprize imza attı. Öğrencilerini karşılarında gören öğretmenler ise gözyaşlarını tutamadı.

YAZICI VE ŞUBE MÜDÜRLERİNİ ÖĞRETMENLERİ İLE BULUŞTURDULAR
24.11.2021 - 17:57
İHA

Düzce Kalıcı Konutlar Gençlik Merkezi idarecileri ve gençler, öğretmenler günü dolayısıyla unutulmaz bir buluşmaya imza attı. Gençlik Merkezi idareci ve gençleri, Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nde görevli idarecilerin hayatlarında iz bırakmış öğretmenleri bularak bir araya getirdi.

Birbirlerini gören öğretmen ve öğrenciler duygusal anlar yaşadı. Uzun uzun sohbet eden öğretmenler ve öğrencileri, hem okul dönemlerine ait anılarını paylaştılar hem de öğrenciliklerinden sonraki dönemlerini anlattılar. Gençlik Merkezi gençleri tarafından hazırlanan pastayı da öğretmenler hep birlikte kestiler.

Programda öğretmenler 20 yıl sonra hatırlanmaktan dolayı mutlu olduklarını, öğrencilerinin hayatlarında iz bıraktıkları için mutlu olduklarını dile getirerek, öğrencilerine teşekkür ettiler.

Gençlik ve Spor Müdürü İsa Yazıcı, “Gençlik Merkezimizin 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla yaptığı programa katıldık. Biz burada bir program olacağını biliyorduk ama böyle bir sürprizle karşılaşacağımızı bilmiyorduk. Sağ olsun arkadaşlarımız benim ve şube müdürlerimizin anılarında olan bazı öğretmenlerimizi ve yakınlarını getirmişler. Bende burada ailemin tamında emeği olan 5 yıl öğretmenliğimi yapan ve geleceğimi, hedeflerimi çizmeme yardımcı olan geçtiğimiz yıllarda vefat eden ilhan Ozan öğretmenimin eşi ve kızı ile bir araya geldik. Onlarla burada buluştuk. Duygusal bir ortam oldu. Çok duygulandık, yakın zamanda bu kadar duygusallaştığımı hatırlamıyorum” ifadelerinde bulundu.

Program öğretmenlere verilen çiçeklerle son buldu.


Editör: Ö. Ağbuğa

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.oxijen.tv) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.