• logo
Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CAMİKEBİR MAHALLESİNDE HİZMETE GİRDİ

Lezzeti 1968’den bugüne uzanan Levent Börek, Düzce’de yeni şubesi ile hizmete başladı.

18.11.2021 - 13:39
Haber Merkezi

Düzce’de Camikebir Mahallesi Hafız Hasan Efendi Caddesinde hizmete açılan  Levent Börek Düzceliler tarafından ilgiyle karşılandı.

Levent Börek, müşterilerine 10 çeşit börek sunarken, yanında kahvaltı ve tatlı çeşitleriyle de hizmet verecek.

Vatandaştan gelen talebin oldukça iyi olduğunu belirten Düzce Levent Börek İşletme Sahibi Muzaffer Konca, ‘’Düzce’de böyle bir eksiklik olduğunu düşündük. Halktan gelen talepleri dinledik ve Levent Böreği açmaya karar verdik. Bu talep ve ihtiyaç dolayısıyla burayı açtığımız için, vatandaştan da ilgi gördük. Levent börek olarak 5 çeşit börek hazırlayıp müşterilerimize sunuyoruz. Böreklerimizin dışında kahvaltı servisi, tatlı ve kahve seçeneklerimizde mevcut. Düzceli vatandaşlarımız Levent Böreği şimdiden çok sevdi. Özellikle pastırmalı ve peynirli böreğimiz ilgi görüyor. Bizde bundan dolayı oldukça mutluyuz. Tüm Düzcelileri Levent Böreğe bekliyoruz. Vatandaşlarımızı burada ağırlamaktan mutluluk duyarız.’’ ifadelerini kullandı.

 


Editör: M. Anakan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.oxijen.tv) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.